Prekių grąžinimo taisyklės 

  1. Prekių grąžinimas perkant UAB VOLLIT fizinėse parduotuvėse ir internetinėje parduotuvėje adresu www.vollit.lt, vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo nuostatomis.
  2. Įsigiję prekę,turite teisę grąžinti ją per 14 dienų nuo prekės įsigijimo datos. Prekę galite grąžinti, jei:

2.1 grąžinama prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje;
2.2 prekė yra nenaudota ir nesugadinta;
2.3 prekė yra nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos ir nenuplėštos apsauginės plėvelės);
2.4 grąžinama prekė yra pilnos komplektacijos su visa gamintojo pridedama dokumentacija;
2.5 grąžinant prekę pateikiamas jos įsigijimo dokumentas.

  1. Prekė negali būti grąžinama, jei klientas ją pirko pagal specialų (vienetinį) užsakymą.
  2. Jei norite grąžinti prekę, užpildykite  šią  grąžinimo formą, kurią pridėkite prie grąžinamos prekės.
  3. Pinigai už grąžintas prekes į Pirkėjo banko sąskaitą, grąžinami ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės grąžinimo dienos.
  4. Grąžinamas daiktas turi būti tvarkingai ir saugiai supakuotas, kad transportavimo metu nebūtų sugadintas.
  5. Grąžinamą prekę Pirkėjas gali pristatyti pats ar atsiųsti savo pasirinkto kurjerio paslaugomis į VOLLIT fizinę parduotuvę adresu: Draugystės 20, Šiauliai. Tel. 8 41 524642
  6. Grąžinimo transportavimo išlaidos nėra grąžinamos, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl netinkamos prekės kokybės.
  7. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
  8. Nupirkę prekę internetinėje parduotuvėje, jos gavimo momentu, prašome patikrinti pakuotę, ar ji nėra pažeista (šlapia, sudraskyta, perplėšta ar kitaip išoriškai pažeista). Jei pakuotė pažeista, gavėjas privalo tai pažymėti siuntos priėmimo-perdavimo dokumente. Pasirašius šiame dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista ir UAB Vollit neprisiima atsakomybės dėl prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas.