Prekių grąžinimas ir keitimas

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos.
Grąžinimo teisė užsakius ir įsigijus prekę Jūs turite teisę per dvi savaites grąžinti mums gautą prekę, užpildžius prekių grąžinimo formą. Terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės gavimo momento. Prekė negali būti grąžinama, jei klientui vežama pagal specialų užsakymą.

Formos pavyzdys gali būti atsisiųstas: https://rekvizitai.vz.lt/dokumentu-pavyzdziai/prekiu-grazinimo-aktas/

Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šios tvarkos:

  • Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė;
  • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  • Grąžinant prekę, būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas) ir užpildytą grąžinimo dokumentą.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos. Atsiimant prekę, prašome patikrinti pakuotę, ar ji nėra pažeista (šlapia, sudraskyta, perplėšta ar kitaip išoriškai pažeista). Jei pakuotė pažeista, gavėjas privalo tai pažymėti siuntos priėmimo – perdavimo dokumente. Pasirašius šiame dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista ir UAB „Vollit“ neprisiima atsakomybės dėl prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas ir prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

Grąžinamas prekes Pirkėjas gali pristatyti pats į mūsų parduotuves arba atsiųsti naudojantis savo pasirinkto ar Pardavėjo kurjerio paslaugomis. Pirkėjui tenka prekių grąžinimo išlaidos. Kai grąžinama gauta ne ta ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pasiimti tokias prekes , jas pakeisti analogiškomis prekėmis ir padengti prekių grąžinimo išlaidas. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekę(es) sumokėtus pinigus.

 2,094 Lankytojų,  16 Šiandien