Atsiskaitymas ir Pristatymas

Už perkamas prekes atsiskaitoma per paysera.lt sistemą (pasirinkę šį mokėjimo būdą Jūs per paysera.lt sistemą būsite nukreipti į Jūsų banką ir iškarto galėsite atlikti atsiskaitymą už prekes, o pinigai pervedami nedelsiant). Paysera.lt bendradarbiauja su didžiausiais šalies bankais: DNB bankas, Swedbank, Citadele, Danske bankas, SEB bankas, Nordea, Šiaulių bankas, taigi Jūs galite atsiskaityti per paysera.lt jei esate nors vieno išvardyto banko klientas. Tai saugaus apmokėjimo garantas. Paysera.lt sukūrė jį tam, kad Jūs galėtumėte būti užtikrinti apmokėjimo būdų gausa ir saugumu atsiskaitant internetu.

Prekių atsiėmimas iš Vollit parduotuvės:

Miestuose, kuriuose yra „Vollit“ parduotuvė ( Vilnius, Kaunas, Šiauliai, Panevėžys), galima atsiimti elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes. Jūsų užsakymo pristatymas į atitinkamo miesto parduotuvę gali užtrukti iki 3 darbo dienų. Apie pristatytą prekę į Jūsų norimą parduotuvę informuosime el.paštu nurodytu Jūsų paskyroje.

Parduotuvių kontaktai (prieš atvykstant pasiimti prekės reikia susisiekti):

Birželio 23-iosios 15, Vilnius, tel. 85-2030044;
Mickevičiaus g. 17, Kaunas, tel. 8-37-209848;
Draugystės pr. 20-25, Šiauliai, tel. 8-45-463663;
Kudirkos g. 3, Panevėžys, tel. 8-41-524642.

Prekių pristatymas pageidaujamu adresu

Prekių pristatymas kainuoja 3 Eur . Prekę pristatys Omniva kurjeris Jūsų nurodytu adresu per 2-3 dienas, darbo dienas nuo 8 iki 18 val. arba į jūsų pasirinktą paštomatą. Užsakymai klientams pristatomi į visus Lietuvos miestus ir gyvenvietes (siuntos pristatymui į Kuršių Neriją taikomas papildomas mokestis).

Prekių pristatymas į užsienį

Prekes į užsienį siunčiamos registruota siunta . Dėl pristatymo į užsienį susisiekite su mumis prieš apmokėdami prekių užsakymą. Informacija susisiekimui:
El. paštas: biuras@vollit.lt. Tel. Nr. +37068756509

KLIENTŲ DĖMESIUI: GINKLAI BEI ŠAUDMENYS NESIUNČIAMI. ATIDUODAMI TIK ATVYKUS Į PARDUOTUVĘ BEI PATEIKUS GALIOJANČIUS LEIDIMUS !

 6,290 Lankytojų,  8 Šiandien